MENU

O Nas

O Nas


Image

Witaj, nazywam się Klaudia Gargula i jestem właścicielką SKIN CONCEPT Klaudia Gargula. Ciesze się, że postanowiłaś odwiedzić Naszą stronę. 

SC to miejsce, które stworzyłam z miłości do kosmetologii, dbania o ciało i relaksu. Wraz z moim profesjonalnym zespołem zajmujemy się modelowaniem sylwetki, redukcją cellulitu i opornej tkanki tłuszczowej. Dbamy również o Twoją cerę, dzięki zabiegom ujędrniającym, redukującym zmarszczki i oczyszczającym. Podkreślamy również indywidualne rysy twarzy poprzez stylizację brwi oraz rzęs oraz dbamy o Twoje dłonie i stopy. Cudowny relaks zapewnia masaż twarzy kobido up.

Tworząc Skin Concept tak jak w życiu codziennym kierowałam się dbałością o najwyższą jakość oraz Twoje bezpieczeństwo, dlatego znajdziesz u Nas profesjonalne urządzenia z certyfikatem medycznym. 

Jeśli Masz jakiekolwiek pytania napisz do nas, wraz z zespołem chętnie z Tobą porozmawiamy. 

Dla Nas najważniejsze jest to, byś podobała się samej sobie. Chcemy zobaczyć Twoją radość i satysfakcję z własnej przemiany po wizycie w naszym gabinecie. O to dbamy najbardziej! Mam nadzieję, że chwilę spędzone w gabinecie zapewnią relaks dla Twojej duszy i ciała. Rozgość się i pozwól Nam zadbać o Ciebie. 

 

poparte licznymi kursami oraz certyfikatami

Wyższe wykształcenie

poparte licznymi kursami oraz certyfikatami

zarówno dla ciała jak i na twarz

Szeroka gama zabiegów

zarówno dla ciała jak i na twarz

wykorzystujące najnowsze technologie

Profesjonalne urządzenia medyczne

wykorzystujące najnowsze technologie

wraz z licznymi miejscami parkingowymi

Gabinet w dogodnej lokalizacji

wraz z licznymi miejscami parkingowymi

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Wybierz kategorię zabiegów


W zdrowym ciele, zdrowy duch! A jednym z dowodów na posiadanie zdrowego ciała jest niewątpliwie zdrowa i zadbana skóra.

Zabiegi na twarz dzięki najwyższej jakości produktom zapewniają natychmiastowe efekty terapeutyczne. Odpowiednio rozpisany plan zabiegowy umożliwia osiągnięcie efektów zabiegowych, którymi będziesz cieszyć się każdego dnia. 

Zabiegi na ciało są trzecim - oprócz zrównoważonej diety i sportu - filarem pięknego wyglądu. W naszej ofercie znajdziesz zabiegi, które efekt zawdzięczają technologii. To ona jest kluczem, który pozwala ujędrniać ciało i wysmuklać sylwetkę metodami bezinwazyjnymi.

Wybierz idealną terapię dla Twojej skóry i ciała!

Poznajmy się bliżej
Gabinet Kosmetologiczny - Skin Concept

Gabinet Kosmetologiczny - Skin Concept - Klaudia Gargula ul. Zielona 27D, 33-300 Nowy Sącz

  1. Telefon: +48 451 020 455
    Email: skinconceptns@gmail.com
  2. Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 20:00
    Sobota: 08:00 - 20:00

Bądź na bieżąco z nowościami!


Zapisz się do naszego newslettera tak aby otrzymać najświeższe informacje o naszej ofercie czy też promocjach realizowanych w gabinecie!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę Gabinet Kosmetologiczny - Skin Concept jako administratora danych.