MENU

O mnie

O mnie


Image

Skin Concept Klaudia Gargula - Gabinet kosmetologiczny

Kiedy w 2016 roku rozpoczęłam pięcioletnie studnia na kierunku kosmetologia marzyłam o otworzeniu własnego gabinetu kosmetologicznego, gdzie będę mogła w kompleksowy sposób zadbać o skórę klientów. Po sześciu latach moje marzenie się spełnia. Mogę zaprosić Cię do miejsca, w którym znajdziesz najnowocześniejsze urządzenia oraz najwyższej jakości produkty.

Jeśli marzysz o idealnie zadbanej i bezproblemowej skórze oraz o ciele, które będzie zdrowe, jędrne i wymodelowane, to Skin Concept jest miejscem dla Ciebie!
Wizyta w naszym salonie da Ci ogrom satysfakcji i miłości do swojego wyglądu, a spoglądanie w lustro będzie przyjemniejsze niż kiedykolwiek.

Pamiętaj! Najważniejsze, byś podobała się samej sobie - chcemy zobaczyć Twoją radość i satysfakcję z własnej przemiany po wizycie w naszej placówce. O to dbamy najbardziej!

poparte licznymi kursami oraz certyfikatami

Wyższe wykształcenie

poparte licznymi kursami oraz certyfikatami

zarówno dla ciała jak i na twarz

Szeroka gama zabiegów

zarówno dla ciała jak i na twarz

wykorzystujące najnowsze technologie

Profesjonalne maszyny

wykorzystujące najnowsze technologie

wraz z licznymi miejscami parkingowymi

Gabinet w dogodnej lokalizacji

wraz z licznymi miejscami parkingowymi

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Wybierz kategorię zabiegów


W zdrowym ciele, zdrowy duch! A jednym z dowodów na posiadanie zdrowego ciała jest niewątpliwie zdrowa i zadbana skóra.

Zabiegi na twarz dzięki najwyższej jakości produktom zapewniają natychmiastowe efekty terapeutyczne. Odpowiednio rozpisany plan zabiegowy umożliwia osiągnięcie efektów zabiegowych, którymi będziesz cieszyć się każdego dnia. 

Zabiegi na ciało są trzecim - oprócz zrównoważonej diety i sportu - filarem pięknego wyglądu. W naszej ofercie znajdziesz zabiegi, które efekt zawdzięczają technologii. To ona jest kluczem, który pozwala ujędrniać ciało i wysmuklać sylwetkę metodami bezinwazyjnymi.

Wybierz idealną terapię dla Twojej skóry i ciała!

Poznajmy się bliżej
Gabinet Kosmetologiczny - Skin Concept

Gabinet Kosmetologiczny - Skin Concept - Klaudia Gargula ul. Zielona 27D, 33-300 Nowy Sącz

  1. Telefon: +48 501 608 543
    Email: skinconceptns@gmail.com
  2. Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 20:00
    Sobota: 08:00 - 20:00

Bądź na bieżąco z nowościami!


Zapisz się do naszego newslettera tak aby otrzymać najświeższe informacje o naszej ofercie czy też promocjach realizowanych w gabinecie!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę Gabinet Kosmetologiczny - Skin Concept jako administratora danych.